Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss eller veta mer om våra tjänster?

Hör gärna av dig via mail, telefon eller besök oss på
Fleminggatan 15 i Stockholm.

Vill du bli en av oss? Skicka en kort presentation av dig själv och CV till cv@actmanagement.se

Vårt team

Peter Göltl

VD

070-520 66 68

peter.goltl@actmanagement.se

Lotta Renvall

Ekonomi

073-399 09 90

lotta.renvall@actmanagement.se

Martin Persson

070-910 95 50

martin.persson@actmanagement.se

Tim Hjelte

070-795 21 97

tim.hjelte@actmanagement.se

Björn Johansson

070-318 02 66

bjorn.johansson@actmanagement.se

Per-Erik Gillberg

072-203 22 35

pererik.gillberg@actmanagement.se

Emilie Areborn​

070-723 49 48

emilie.areborn@actmanagement.se

Sigge Kamp

073-699 52 70

sigge.kamp@actmanagement.se

Martin Forssell​

070-520 70 35

martin.forssell@actmanagement.se

Damon Rydenäs Virta

072-500 39 00

damon.rydenasvirta@actmanagement.se

Erik Jonsson

072-224 87 00

erik.jonsson@actmanagement.se

Tour Eiffel